O nas

Witamy w Meble-na-wymiar.com

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mebli na wymiar i modułowych.

Bogaty asortyment mebli w Meble-na-wymiar.com kierujemy do firm i klientów prywatnych. Docelowo zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem, lokali biurowych i gabinetów, sal konferencyjnych, sklepów, lokali mieszkalnych i domów, lokali użytkowych.

W naszej ofercie znajdują się aneksy i meble kuchenne na wymiar i modułowe, szafy i zabudowy wnękowe na wymiar i do własnego montażu, meble do domu i biura, meble dla firm.

Zajmujemy się dystrybucją mebli najlepszej jakości. Cenimy sobie na każdym etapie stałą współpracę z architektami i specjalistami w zakresie profesjonalnego projektowania wnętrz.

Zapraszamy do współpracy firmy deweloperskie, architektoniczne i zajmujące się wykańczaniem wnętrz chcących pozyskać rzetelnego i solidnego partnera biznesowego.

Czym sie zajmujemy?

  • Meble na wymiar 90 %
  • meble gotowe 10 %
  • projektowanie mebli 100 %

Nasz zespół.

  • Dział projektowy
  • Dział wykonawczy
  • Dział obsługi klienta

5 powodów dlaczego wybrać nas jako wykonawcę?

1. Proponujemy meble na każdą kieszeń

Państwo wyznaczają budżet, my dobieramy ofertę.

2. Jesteśmy blisko Państwa

Działamy na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego.

3. Dla Nas liczy się jakość

Przy produkcji mebli wykorzystujemy wyłącznie materiały najlepszej jakości, dzięki czemu nasze produkty to zakup na długie lata. Prosto od producenta.

4. Kompleksowość usługi z naszej strony , a Państwa spokój

Nasz Frima zajmuje się kompleksowo aranżacją domu, biura, wykonamy dla Państwa pomiar (gratis), stworzymy wizualizację (gratis), dopracujemy szczegółowo realizację. Z nami możecie Państwo być spokojni-Państwa zadowolenie to nasz priorytet, a wszelkie czynności związane z zamówieniem leżą w naszej gestii. Po uzyskaniu akceptacji projektu z Państwa strony przystępujemy niezwłocznie do jego realizacji według Państwa życzeń i sugestii. Według najwyższych standardów wykonane meble trafią do Państwa w sposób bezpieczny i bezpłatny- zapewniamy własny transport, dzięki czemu macie Państwo pewność, że w trakcie transportu meble nie ulegną uszkodzeniu. Bez żadnych dopłat – nie doliczamy za dodatkowe kilometry. Montażem zajmują się u nas wyłącznie wykwalifikowani fachowcy. Nie jest tajemnicą, że źle zamontowane meble to poważny problem. Zapewniamy serwis gwarancyjny, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, że zawsze służymy pomocą.

5. Jesteśmy sprawdzoną marką – ponad 20 lat na rynku

Sprzedaż bezpośrednia! Ta sama lokalizacja od 1997 roku!

Od roku 1997 nasza siedziba, Sklep Meblowy Kondej mieści się w stałej lokalizacji w Łodzi, przy ul. Wschodnia 37. Dzięki temu nasi klienci wracają do nas po latach z nowymi zamówieniami.

Jesteśmy stacjonarnym sklepem meblowym, który umożliwia również zakupy online w sposób szybki i całkowicie bezpieczny.